Rodič

Dotazník pro rodiče:

Vážení rodiče, vedení školy vás prosí o vyplnění on-line dotazníku, který nám pomůže zkvalitnit naši práci.  Dotazník je anonymní (opravdu!), ale protože by ho jinak mohl vyplnit kdokoli, je vyžadováno přihlášení na školní účet vašeho dítěte (jinými slovy školní e-mail). Vedení školy tímto všem, kteří dotazník vyplnili, děkuje. Dotazník naleznete ZDE.

Školní novinky

29
Lis
Celostátní kolo Logické olympiády 2018

Celostátní finále soutěže, do které bylo v letošním roce přihlášeno rekordních 61 761  soutěžících  z 3 007  škol z celé České republiky, proběhlo 26. listopadu 2018 a skončilo úspěchem studenta našeho gymnázia.

26
Lis
Celorepublikové setkání talentovaných dětí a mládeže Mladý vědec 2018

Čtyři žákyně sekundy Gymnázia ve Stříbře získaly díky své celoroční úspěšné činnosti v oblasti přírodních věd možnost zúčastnit se spolu s více než 50 dalšími žáky z celé České republiky celorepublikového Setkání talentovaných dětí a mládeže Mladý vědec 2018. 

22
Říj
Díky evropským projektům získávají žáci OA Stříbro cenné zkušenosti

Roční projekt Erasmus+ s názvem „Společenská odpovědnost firem v praxi“, který před pár dny skončil, záměrně mířil na rozvoj nejen odborných, ale i osobních schopností a dovedností 20 zapojených žáků.