Jednou z dalších akcí, které si mohou studentky ze stříbrského Gymnázia, oboru Obchodní akademie připsat k těm úspěšným se stal Kladrubský jarmark, 2018.
Studentská firma PureRelax, založená v rámci programu JA Czech – JA Firma, se pod vedením Ing. Ivany Strachotové zúčastnila sobotního jarmarku a dle získaných ohlasů děvčata se svými výrobky návštěvníky rozhodně mile překvapila a velice zaujala. Těchto akcí se ve většině případů účastní firmy s očekávaným sortimentem, jako je například keramika a sladkosti, proto to byla pro návštěvníky příjemná změna.

„„I přes lehké počáteční obavy si myslím, že jsme to zvládly skvěle. Tržba nebyla závratná, ale důležité jsou samozřejmě zkušenosti!“ Adéla Dvořáčková, členka firmy PureRelax.

„Za mě rozhodně povedená akce, čekaly jsme větší zájem, ale občas se stává, že návštěvnost takovýchto akcí není nijak vysoká. Alespoň, že počasí nám vcelku vyšlo vstříc.“ Tereza Váňová, členka firmy PureRelax.

Zleva: Tereza Váňová, Ing. Ivana Strachotová, Adéla Dvořáčková

Zdroj: Anita Pirožinská

Firma PureRelax sídlící na stříbrském gymnáziu se specializuje na výrobu koupelové kosmetiky.

„Firma nám vynáší a ještě nám dělá radost!“ nejmenovaná členka firmy.

Zleva nahoře: Natálie Garyatová, Ivana Rastočná, Petra Škrášková, Monika Skřičková, Anita Pirožinská, Adéla Dvořáčková
Zleva dole: Tereza Váňová, Terezie Hreusová, Terezie Ottová, Julie Garyatová
Zdroj: soukromý archiv PureRelax

Děvčata firmu založila na konci září roku 2017 a daří se jim. S firmou se účastnily již mnoha akcí, například veletrhu studentských firem v Hradci Králové a v Praze, přehlídky středních škol v Tachově a také pořádají pravidelné školní prodeje. Největším hitem jak na Kladrubském jarmarku, tak i na ostatních prodejích jsou šumivé bomby do koupele.

„Pokud chcete, aby Vaše koupel měla pořádný bomby, kupte si naše koule!“ Anita Pirožinská.


Právě tímto heslem zaujala firma na veletrhu v Praze. A uznejme, má to něco do sebe!

Autor: Anita Pirožinská