KONTAKTY

KONTAKTNÍ INFO:

Gymnázium, Stříbro, Soběslavova 1426, příspěvková organizace

Adresa: Soběslavova 1426, 349 01 Stříbro

Identifikační údaje:

IZO: 102 100 675
IČO: 708 42 582

MAPA:

NAPIŠTE NÁM

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pouze za účelem této komunikace. Osobní údaje nebudou uchovávány.

DŮLEŽITÉ KONTAKTY:

Mgr. Milan Deredimos

ředitel školy
Telefon: 374 630 246

Ing. Věra Šedivá

zástupkyně ředitele
Telefon: 374 630 245

DALŠÍ KONTAKTY:

Brabcová Marcela

sekretářka
Telefon: 374 630 240

Tjunikovová Irena

hospodářka
Telefon: 374 630 256

Galatová Hana

účetní
Telefon: 374 630 247

Tjunikov Dimitrij

správce IT
Telefon: 603 487 355

Vacková Petra

vedoucí školní jídelny
Telefon: 374 630 263

Šajtošová Edita

pověřenec pro GDPR
Telefon: 723 022 441

VYUČUJÍCÍ:

Jméno

Email

Telefon

Baxová Petrapetrabaxova@goas.cz374 630 254
Dočekal Jaroslavjaroslavdocekal@goas.cz374 630 258
Hnátová Milušemilusehnatova@goas.cz374 630 253
Holáková Zuzanazuzanaholakova@goas.cz374 630 248
Hufeislová Gabrielagabrielahufeislova@goas.cz374 630 257
Janečková Andreaandreajaneckova@goas.cz374 630 253
Javorská Evaevajavorska@goas.cz374 630 244
Junková Evaevajunkova@goas.cz374 630 254
Kalčíková Zuzanazuzanakalcikova@goas.cz374 630 260
Klečka Milanmilanklecka@goas.cz374 630 262
Koutníková Janajanakoutnikova@goas.cz374 630 258
Krausová Světlanasvetlanakrausova@goas.cz374 630 255
Lukšíková Petrapetraluksikova@goas.cz374 630 264
Mašat Petrpetrmasat@goas.cz374 630 254
Mašková Mariemariemaskova@goas.cz374 630 255
Pítrová Stanislavastanislavapitrova@goas.cz374 630 250
Prokopcová Stanislavastanislavaprokopcova@goas.cz374 630 242
Skalová Evaevaskalova@goas.cz374 630 259
Soukupová Jitkajitkasoukupova@goas.cz374 630 260
Soutnerová Jitkajitkasoutnerova@goas.cz374 630 241
Strachotová Ivanaivanastrachotova@goas.cz374 630 251
Strankmüllerová Šárkasarkastrankmullerova@goas.cz374 630 252
Sůvová Evaevasuvova@goas.cz374 630 261
Svobodová Danadanasvobodova@goas.cz374 630 265
Šrůtová Petrapetrasrutova@goas.cz374 630 244
Weilová Kristýnakristynaweilova@goas.cz374 630 252