AKTUALITY‎ > ‎

Informační systém Bakaláři pro mobilní telefony a tablety s OS Android

přidáno: 28. 11. 2014 23:30, autor: Dimitrij Tjunikov
Smartphony a tablety se již staly běžnou součástí našeho života a zvláště mladá generace si život bez nich asi nedokáže představit. Je proto potěšitelné, že na tento trend zareagovali i vývojáři programu Bakaláři a naprogramovali verzi pro mobilní telefony s operačním systémem Android (4.0 a vyšší). Bližší info naleznete na stránce programu (http://bakalari.cz/mobilniaplikace/android.aspx). Aplikaci lze stáhnout standardně z obchodu Google Play (http://goo.gl/zLFt8G) - je zdarma, placená verze a verze pro učitele se připravuje. 
Pro přihlášení z internetu použijte adresu: http://46.167.205.90/bakaweb.  Jméno a heslo jsou stejné jako u přihlášení přes web. Při používání ve škole přes naši wifi zaměňte IP adresu za adresu lokálního serveru (jako na učebně) - aplikace umožňuje používat více účtů.

Ještě poznámka: Pokud jste aplikaci již používali a měli jste problém s přihlášením, vyzkoušejte to prosím znovu - po aktualizaci Bakalářů, která byla provedena v pátek večer, by to již mělo fungovat.