AKTUALITY‎ > ‎

Exkurze primy na „Dnech vědy a techniky 2012“ v Plzni a „Objevení Ameriky“.

přidáno: 17. 9. 2012 22:25, autor: Dimitrij Tjunikov
14.9.2012 ráno za velmi chladného počasí vyrazilo 28 našich primánů do Plzně na exkurzi ke Dnům vědy a techniky 2012. Po příjezdu do Plzně

Exkurze primy na DVT Plzeň

rychle zkontrolovali své dva spolužáky z primy, další studenty ze školy a paní učitelky- přímé účastníky výstavy ke DVT 2012. V 9.00 hodin se studenti zúčastnili chemické show - byli unešení, protože bylo splněno jejich očekávání - všechno to bouchalo (plánovaně:-)))) Pak se přesunuli na plzeňské náměstí, kde se stali účastníky programu Experimentománie a některé pokusy si mohli i vyzkoušet. Studenti prošli i Kopeckého sady, kde bylo několik desítek vystavovatelů z celé republiky a taky výstava o životě J. Trnky. 

Na závěr se přesunuli na vyhlášení soutěže "Objevte Ameriku", kde naše škola vyslala 3 družstva a všechna byla úspěšná ve velké konkurenci škol z kraje. Soutěž souvisela s DVT a probíhala i po jednotlivých stanovištích této tradiční zářijové akce. No a jak to dopadlo??


V kategorii mladších:  1. místo Matouš Vaďura a Miroslav Petr ze sekundy
V kategorii starších:   1. místo Christiaan Schöttelndreier a Daniel Kratejl ze septimy 
                                2. místo Aneta Vesecká a Diana Daňková taky ze septimy 

Všem gratulujeme k velkému úspěchu. Pokud najdete příští rok čas, přijďte se podívat na DVT 2013 a navštivte stánek naší školy.