AKTUALITY‎ > ‎

Den otevřených dveří Gymnázia Stříbro

přidáno: 6. 1. 2014 7:12, autor: Dimitrij Tjunikov
V pátek 17. ledna od 14.30 do 18.00 mají žáci 5. a 9. tříd základních škol a jejich rodiče příležitost důkladně si prohlédnout školní budovu, její moderní vybavení i zázemí pro studenty v době mimo vyučování v rámci Dne otevřených dveří Gymnázia Stříbro. Uchazeči o studium se dozvědí, že ve školním roce 2014/2015 škola nabízí dva studijní obory:

- obchodní akademie se zaměřením na podnikání a služby cestovního ruchu (pro žáky 9. tříd ZŠ) a
- osmileté gymnázium (pro žáky 5.tříd ZŠ).

Dalšími velmi důležitými informacemi pro volbu střední školy je skutečnost, že Gymnázium Stříbro pro oba nabízené studijní programy jako jedna z mála škol v ČR vlastní certifikát kvality "INTERNATIONAL EDUCATION SOCIETY LONDON" - certifikát usnadňující další studium a hledání zaměstnání zejména v zahraničí nebo u zahraničních firem působících na území České republiky. Zásadní je informace o úspěšnosti maturantů. Všichni studenti obou studijních oborů úspěšně složili státní maturitu ve všech třech letech jejího konání (2011, 2012 a 2013).

Neváhejte a přijďte se podívat. Jste srdečně zváni. U šálku kávy se můžete zeptat na vše, co vás zajímá o studiu na střední škole a možnostech uplatnění po maturitě.

Mgr. Milan Deredimos
ředitel školy