AKTUALITY‎ > ‎

Centrum sportu AŠSK ČR při Gymnáziu Stříbro

přidáno: 16. 9. 2015 22:58, autor: Dimitrij Tjunikov   [ aktualizováno 30. 9. 2015 8:54 ]
Kroužky Centra sportu při G Stříbro opět zahajují svou činnost.

Centra sportu nabízí podmínky pro pravidelné pohybové aktivity dětí z územně si blízkých škol a nejsou určeny jen pro talentované děti, ale hlavně pro ty, které zatím pravidelně nesportují. Centra sportu zabezpečují pravidelnou pohybovou činnost dle týdenního rozvrhu aktivit.

Stříbrské centrum sportu v letošním roce nabízí 5 zájmových útvarů /Badminton, Funkční fitness, Kondiční posilování, Florbal, Volejbal/, které jsou určeny pro žáky středních a základních škol ve věku 11 – 19 let.

Činnost našeho centra sportu probíhá na sportovištích Gymnázia Stříbra /tělocvična, víceúčelové hřiště, posilovna/. Kroužky vedou učitelé tělesné výchovy gymnázia a kvalifikovaní trenéři.

Klubový příspěvek je pro letošní školní rok stanoven na 300,- Kč za osobu (žáci Gymnázia Stříbro platí ještě členský příspěvek AŠSK ČR ve výši 20,- Kč). Po zaplacení klubového příspěvku je možno navštěvovat více kroužků. Pojištěnci VZP mohou využít finančního příspěvku VZP ČR z projektu Sportuj ve škole.

Přihlásit se je možné v době konání kroužku (nejlépe do 10. 10. 2015) a na www.sportongo.com

Kroužek

Pro koho je určen

Odkaz na přihlášku

Badminton

2.stupeň ZŠ a SŠ

http://www.sportongo.com/recruitment/64

Funkční fitness

2.stupeň ZŠ a SŠ

http://www.sportongo.com/recruitment/66

Kondiční posilování

2.stupeň ZŠ a SŠ

http://www.sportongo.com/recruitment/67

Florbal

2.stupeň ZŠ a SŠ

http://www.sportongo.com/recruitment/65

Volejbal

5. – 8. třída ZŠ a prima až tercie gymnázia

http://www.sportongo.com/recruitment/63

Volejbal SŠ

9. třída ZŠ, Kvarta a SŠ

http://www.sportongo.com/recruitment/75


V případě žádosti o příspěvek na účast ve sportovních kroužcích naší školy z projektu „Sportuj ve škole“ je potřeba, abyste se zaregistrovali prostřednictvím informačního systému Sportongo (www.sportongo.com) Osoby mladší 15-ti let registrují rodiče.

Po 5 pracovních dnech od zaplacení prvního kroužku vám vytiskneme voucher, kterým si požádáte o proplacení příspěvků za kroužky, které vaše děti navštěvují.

Informace o konání kroužkům /týdenní rozvrh aktivit/, o finanční podpoře VZP ČR jsou k dispozici na www.goas.cz. a na csstribro@seznam.cz. Po 5 pracovních dnech od zaplacení prvního kroužku vám vytiskneme voucher, kterým si požádáte o proplacení příspěvků za kroužky, které vaše děti navštěvují.

Budeme rádi, když využijete naší nabídky na pravidelnou pohybovou činnost dětí a mládeže.

Další informace naleznete v příslušné sekci vlevo v menu. Přímý odkaz zde: AŠSK ČR při Gymnáziu Stříbro


R. Mužík