AKTUALITY‎ > ‎

Aprílový den 2014

přidáno: 10. 4. 2014 4:45, autor: Dimitrij Tjunikov

Aprílový den ‎(4.4.2014)‎

V pátek 4.4. 2014 se na naší škole uskutečnil tradiční Aprílový den, který každoročně pořádá Rada studentů. Pro letošní rok bylo zvoleno téma „Mimozemšťané“. Proto se po škole od ranních hodin pohybovali různí návštěvníci z kosmu, zelení mužíčkové, postavy z Hvězdných válek a další mimozemské bytosti.

Součástí Aprílového dne byly i tentokrát různé soutěže. Soutěž tříd vyhrál třetí ročník obchodní akademie, jehož studenti a třídní učitelka získali nejvyšší průměrný počet bodů na studenta za kostým.

Soutěž jednotlivců byla i v letošním roce velmi zajímavá a tříčlenná porota měla opravdu těžkou práci vybrat nejoriginálnější masku. Nakonec porotu nejvíce zaujal mimozemšťan tvořený dvěma studentkami kvarty, technicky dokonale vybavená postava z tercie a dvojice z prvního ročníku OA, která byla strašidelná i zábavná a porotu zaujala také svým projevem.

Aprílového dne se zúčastnila také skupinka odvážných pedagogů, kteří kromě nápaditých kostýmů z různých materiálů předvedli i scénky ze života na svých planetách.
Rada studentů